Avada Car Dealer News

Harika bir güne imza atmaya ne dersiniz?

Kiralık Gelin Arabası Vosvos Dudu

Büyük gününüzde unutulmaz bir giriş yapmak ve o özel anılarınızı daha da anlamlı kılmak için kiralık gelin arabası seçeneklerimizle size özel hizmet sunuyoruz. Geniş araç yelpazemiz içinde, nostalji sevenler için tasarlanmış olan üzeri açık kırmızı vosvos ve mavi üstü açık vosvos gibi ikonik modellerden, daha modern ve farklı bir tarz arayanlara hitap eden turuncu T2 ve bej rengi T3 dizi, film çekimleri için orijinal klasik vosvos gibi özel seçeneklere kadar birçok alternatif bulunmaktadır.

Her bir aracımız, özenle seçilmiş ve süslenmiş olup, düğün konseptinize uygun detaylarla donatılmıştır. Göz alıcı görüntüleriyle konuklarınızı etkilemeye hazır olan araçlarımız, romantizmi ve zarafeti bir araya getirerek özel gününüzü unutulmaz kılacaktır.

Özellikle yaz aylarında, açık tavanlı kırmızı vosvos ve mavi üstü açık vosvos gibi cabrio modellerimizle seyahat ederken hissedeceğiniz serin esinti, sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecek. Tüm bu özel araçlarımızı şoförlü olarak kiralamaktayız, böylece siz ve sevdikleriniz rahatlıkla bu özel günün tadını çıkarabilir, stresten uzak bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir ve hayalinizdeki gelin arabasını seçebilirsiniz. Hemen yerinizi ayırtın ve düğün gününüzü unutulmaz kılacak bu özel araçlarımızla eşsiz bir yolculuğa çıkın!

  • Ücretsiz 2 Farklı Süsleme Seçeneği

  • Organizasyona özel hazırlanmış araçlar, Mutluluk Dağıtıyor!

  • En Güzel Aksesuar! Kendini Özel Hisset!

Siz Hangi Süslemeyi Tercih Edersiniz?

Kiralık Gelin Arabası Vosvos Dudu

Deniz kenarında bir düğün düşünüyorsanız ise, üstü açık arabalar tam size göre.

Deniz kenarı düğünü düşünenler genelde üstü açık arabalar tercih ediyorlar. Bu seçim, hiç de mantıksız sayılmaz. Çünkü deniz kenarında bir düğün planladığınıza göre mevsim yaz ve sıcak bir havada üstü açık bir gelin arabası, sizi oldukça şık gösterecek. Böyle bir düğün düşünüyorsanız, üstü açık klasik bir araç tercih edebilirsiniz.

Kır düğünü hayaliyle yanıp tutuşuyorsanız, klasik arabalar sizin için biçilmiş kaftan.

Şehirden uzak ve doğayla iç içe bir kır düğünü yapmayı kim istemez ki? Eğer siz de böyle düşünenlerdenseniz, gelin arabanız için her göreni etkileyen klasik arabalardan birini seçebilirsiniz. Eskidikçe değerlenen klasik modeller, düğününüzü unutulmaz kılmak ve şehirde turlarken görenleri şaşırtmak üzere şimdiden sizi bekliyor.